Smėliavimas – Kas tai?

Smėliavimo paslauga, tai įvairių paviršių nuvalymas aukštu slėgiu purškiamu kvarcinio smėlio srautu. Kokius paviršius galima nuvalyti? Dažniausiai smėliavimas yra naudojamas metalinių paviršių atnaujinimui, tačiau vis labiau populiarėja smėliavimo paslauga skirta betoninių, medinių paviršių atnaujinimui. Smėliavimas yra naudingas, nes specialios įrangos pagalba galima nušveisti metalinį paviršių, pašalinti rūdis ar kitas apnašas. Tokia paslauga ypač naudinga, kuomet norite įvairius paviršius paruošti dažymo darbams.

smėliavimas

Smėliavimas Kaune ir kituose miestuose

ANTIKOR komanda smėliavimo paslaugas teikia Kauno mieste ir visoje Lietuvoje. Turime mobilią smėliavimo įrangą, tad galime atvykti į jūsų nurodytą adresą. Mobili įranga suteikia galimybę nusmėliuoti objektus, kurie randasi toliau nuo miesto. Ką dažniausiai smėliuojame? Automobilio kėbulai ir ratlankiai yra vieni dažniausių smėliuojamų paviršių. Automobilių auto servisai užsisako šią paslaugą, norėdami paruošti paviršius gruntavimo, dažymo darbams. Ratlankių smėliavimas, tai sezoniška paslauga. kiekvienais metais, artėjant šiltiems orams automobilių sąvininkai kreipiasi norėdami atnaujinti ratlankius. ANTIKOR specialistai taip pat atlieka gruntavimo, dažymo paslaugas, tad pilną paslaugų paketą galite gauti vienoje vietoje.

Smėliavimas Kaune Šratavimas Smėliavimas

Šratavimas ir kuo ši paslauga skiriasi nuo smėliavimo?

Kaip jau supratote, smėliavimo paslaugos metu yra naudojamas kvarcinis smėlis, tuo tarpu šratuojant – metaliniai šratai. Tai yra pagrindinis šių paslaugų skirtumas. Šratavimas yra naudingas, kuomet įprastas smėliavimas negali tinkamai nuvalyti paviršių. ATIKOR siūlo aukštos kokybės paslaugas Kaune ir visoje Lietuvoje.

Kodėl ATIKOR?

Natūralus klausimas, kodėl rinktis ATIKOR komandą ir teikiamas paslaugas? Vienas pagrindinių argumentų – ilgametė patirtis. Šioje srityje dirbame ilgus metus, tad turime sukaupę daug patirties tiek dirbant su privačiais klientais, tiek su įmonėmis. Didžiuojamės, kad būtent mūsų komandą renkasi pramonės sektoriuje dirbančios įmonės. Išsiskiriame išskirtiniu dėmesiu klientui ir aukšta teikiamų paslaugų kokybe. ATIKOR komanda jau ne pirmus metus prekiauja profesionalia smėliavimo, šratavimo įranga, tad gerai žinome, kokią įrangą naudoti teikiant paslaugas, kad klientas visuomet būtų patenkintas.

Kaip užsisakyti paslaugas?

Susisiekite nurodytais kontaktais ir gausite kokybiškas paslaugas už konkurencingas kainas.

ANTIKOR.LT

Technikos g. 18J
Kaunas  LT-51211, Lietuva
Telefonas: +370 655 94114
El.paštas: info@antikor.lt